День святого Миколая - прекрасне свято, що надихає…

 День святого Миколая – це особливе свято, яке з давніх часів святкують на Русі. Цей прекрасний святковий день чекають з нетерпінням і дорослі і малеча, бо саме з цього свята розпочинаються плеяда новорічних свят, обмін подарунками і панує просто прекрасний святковий настрій.

З особливим нетерпінням дня святого Миколая чекають діти, які стараються напередодні свята бути особливо чемними і слухняними аби святий Миколай приніс їм багато подарунків. Традиційними вважаються подарунки у вигляді солодощів та іграшок, які в Україні зазвичай кладуть під подушку, а також у шкарпетки чи на підвіконня. Але слід звернути увагу і на таке дійство як написання листа святому Миколаю, яке останнім часом набуває великої популярності і має чимало шансів укорінитися в нас як традиція. Для дітей це прекрасна можливість розповісти про свої мрії напередодні свята,  відчути себе важливими і з неабияким трепетом чекати, що святий Миколай дізнається про найнеобхідніше для них і обов’язково завітає вночі.

Якщо зробити невеликий екскурс в історію, то можна зробити припущення що прекрасна традиція дарувати подарунки,  а також вірити в чудо і в допомогу вищих сил черпає себе з часів щедрих і милосердних діянь Миколая, який народився в місті Патарі в Лікії (Мала Азія) в доволі заможній родині. Слід зазначити, що великим чудом було і саме народження Миколая, адже його батьки довго молилися і змогли відчути радість батьківства лише у віці, коли здавалося це абсолютно неможливо.

Одна з яскравих історій, яку прийнято вважати першоджерелом традиції, започаткованої святим Миколаєм, розповідає нам про трьох сестер, яких ніхто не хотів брати собі в дружини. Їх батько був дуже бідним і не міг забезпечити їх приданим, без якого молоді дівчата були просто приречені тяжко працювати, засидітись в старих дівах чи що ще ганебніше – стати повіями. Дізнавшись про це Миколай взяв три шматка золота зі спадку, що залишили йому батьки, і підкинув їх сестрам до кімнати, при цьому зробив це таємно. Цей великий жест кардинально змінив життя бідної сім’ї, а історія, яка набувала розголосу в місцевого населення давала віру кожному в справжнє чудо.

Дана історія зворушує, надихає на милосердя і доброту, а також ще раз підкреслює, що подарунки від щирого серця потрібні всім – і дітям і дорослим, які глибоко в душі завжди залишаються дітьми і вірять в щось прекрасне, грандіозне і можна сказати навіть нереальне.

Обов’язково привітайте з Днем Святого Миколая всіх рідних і близьких Вам людей, влаштуйте затишне свято, подаруйте кожному частинку себе, свого гарного настрою, тепла…Зателефонуйте друзям і рідним, які не поруч з Вами в цей святковий день, і просто побажайте їм гарного настрою, щастя, наснаги, подякуйте за їх доброту і любов, адже саме приємні спогади будуть зігрівати наші серця завжди.

 Хай збуваються всі Ваші мрії, а святий Миколай у цьому Вам допомагає.

 З найкращими побажаннями, колектив компанії «Мобі Київ»

смартфон jiayu g2f

lenovo

iPhone 4S w9998

6700 tv плюс чехол и аккумулятор
обувь из конопли

Семена купить в Укарине
способы оплаты мобильных телефонов
Главная Как купить Доставка Гарантия Ремонт Блог Контакты

© 2009-2014. Использование материалов сайта без письменного разрешения администрации запрещено.

раскрутка сайта Цены на компьютеры. Объявления Украины и России.
Главная Доставка Гарантия Ремонт Блог Контакты
Мы работаем:

пн-пт: 9:00-18:00

сб,вс: выходной

icq 639983193

icq Moby.kiev.ua

Звоните нам:

(044) 383·41·24

(067) 462·41·40

(099) 344·51·88

(063) 938·73·00